pixel

pixel

Najboljši športniki - 2001


Najboljši športniki leta 2001


  1. ČARMAN ANJA - ŠPORTNA NAGRADA 2001
    Športnica - Plavalni klub Merit Triglav Kranj
    1.m. - 400 m prosto, 2m - 800 m prosto - EP v plavanju 25.m 
  2. HAUPTMAN ANDREJ - ŠPORTNA NAGRADA 2001
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    3.m. - kolesarstvo - Svetovno prvenstvo v kolesarstvu 
  3. KEGLJAŠKI KLUB TRIGLAV - ŠPORTNA NAGRADA 2001
    Športno društvo - Kegljaški klub Triglav Kranj
    50. obletnica delovanja - jubilej 
  4. MARUŠIČ VINKO - ŠPORTNA NAGRADA 2001
    Trener in športni delavec - Namiznoteniški klub Merkur Kranj  1939
    Dolgoletno trenersko delo v namiznem tenisu, uspešno delo v športu 
  5. PREZELJ ROŽLE - ŠPORTNA NAGRADA 2001 
    Športnik - Atletski klub Triglav Kranj ATLETIKA
    1.m. - skok v višino - EP mladinci, 5.m. - SI, 1.m. - DP, 1.m. - APS, 1.m. - DP ml.
  6. BOGATAJ RAJKO - ŠPORTNA PLAKETA 2001 
    Športni delavec - Športno društvo Kranj 
    Dolgoletno (30 let) uspešno ororganiziranje športnih tekmovanj, uspešno delo v športu
  7. ČATER MARJAN - ŠPORTNA PLAKETA 2001 
    Športnik - Športno društvo KIT Kranj 
    1.m. - EP v športnem ribolovu - ekipno  
  8. JANŠA  VINKO - ŠPORTNA PLAKETA 2001 
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    Dolgoletno uspešno organiziranje športnih tekmovanj in delo v športu 
  9. LANGERHOLC BRIGITA - ŠPORTNA PLAKETA 2001
    Športnica - Atletski klub Triglav Kranj 
    1.m.-800m-Univ., 800m-ZDA, 400m-DP, 400m-APS Finale , 7.m-Zlata liga (Rim), 2.m.-800m MI  
  10. PREZELJ DUŠAN - ŠPORTNA PLAKETA 2001
    Trener in športni delavec - Atletski klub Triglav Kranj 
    Dolgoletno delo (30 let) v športu (športnik, trener, funkcionar) 
  11. ABERŠEK  ALEŠ - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    1.m.-štafeta, 100 in 200m delf., 2.m.-100m delf.-U.S.open, 3.m.-200m delf.-Sv.pokal
  12. ANTONIJEVIČ  BOBAN - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  13. ANTUNOVIČ FRANKO - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  14. ARNEŽ  BOGDAN - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki 
    1.m. - DP v basebalu (ekipa) 
  15. BAKIČ JELENA - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnica - Karate klub Kranj 
    1.m. - DP v karateju (ekipa)
  16. BALDERMAN ŽIGA - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  17. BELOFASTOV IGOR - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  18. BENEDIK  BORIS - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v kegljanju (ekipno in pari), 2.m. - SP v Nemčiji (ekipno) 
  19. BERGINC  MATEJ - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki 
    1.m. - DP v basebalu (ekipa) 
  20. BERIČIČ MATIJA - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki 
    1.m. - DP v basebalu (ekipa) 
  21. BIZJAK ALEŠ - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki 
    1.m. - DP v basebalu (ekipa)
  22. BIZJAK DARKO - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v kegljanju (ekipno in pari), 2.m. - SP v Nemčiji (ekipno) 
  23. BOGATAJ JURE - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - ekipno DP v smučarskih skokih za mladince (ekipa) 
  24. BORTEK MOJMIR - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v kegljanju (ekipno in pari), 2.m. - SP v Nemčiji (ekipno) 
  25. BORZATTA ENRIKO - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Basebalski klub Triglav lisjaki 
    1.m. - DP v basebalu (ekipa) 
  26. BORZZATA MIHA - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Basebalski klub Triglav lisjaki 
    1.m. - DP v basebalu (ekipa) 
  27. BRANKOVIČ  ANŽE - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj
    1.m. - DP v nordijski kombinaciji (ekipa) 
  28. BRATINA  BRANKO - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v kegljanju (ekipno in pari), 2.m. - SP v Nemčiji (ekipno) 
  29. BUKOVAC ŽIGA - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1982 1.m. - DP v vaterpolu za mladince (ekipa) 
  30. BUKOVEC BOŠTJAN - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Basebalski klub Triglav lisjaki 
    1.m. - DP v basebalu (ekipa)
  31. BUKOVEC ERIK - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1978 1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  32. CUDERMAN JURE - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - DP mladinci (velodrom - šprint) in DP (ekipno na velodromu)
  33. ČARMAN TINA - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnica - Atletski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP-dvorana in DP na prostem (daljina), 12.m. - Univ.Peking 
  34. ČARMAN ANJA - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnica - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    1.m. - DP v plavanju (8 x)
  35. ČAVLOVIČ GAŠPER - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v smučarskih skokih (ekipno) in Univerziada (ekipno)
  36. DOLINAR JAN - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - DP v basebalu (ekipa) 
  37. DUJOVIČ BOJANA - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnica - Karate klub Kranj 
    1.m. - DP v karateju (ekipa) 
  38. ERHATIČ ŽIGA - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DPv vaterpolu za mladince (ekipa)
  39. GALIČ TEO - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  40. HAFNAR DAMJAN - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v kegljanju (ekipno in pari), 2.m. - SP v Nemčiji (ekipno) 
  41. HAJDINJAK  BRANKO - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  42. HAUPTMAN MIHA - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - DP v basebalu (ekipa) 
  43. HOMOVEC MATJAŽ - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa) 
  44. JANŽIČ DAVOR - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj 
    1.m. - DP v kegljanju (precizno izbijanje) 
  45. JEREB VID - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki 
    1.m. - DP v basebalu (ekipa)
  46. JESUJ DELGADO - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki 
    1.m. - DP v basebalu (ekipa) 
  47. JEZERŠEK  ANDREJ - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v nordijski kombinaciji (člani in ekipa) 
  48. JURUČ SABINA - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnica - Karate klub Kranj 
    1.m. - DP v karateju (ekipa)
  49. KACIN ANŽE - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu za mladince (ekipa) 
  50. KARLOS TOVOR - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - DP v basebalu (ekipa) 
  51. KAVČIČ VESNA - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    1.m. - DP v plavanju za mladince (50 m prsno) 
  52. KERKEZ VLADO - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - DP v kolesarstvu (ekipno na velodromu) 
  53. KERN ARMIN - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu za mladince (ekipa) 
  54. KERN  ANDRAŽ - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - ekipno DP v smučarskih skokih za mladince (ekipa)
  55. KEŠAR  JANEZ - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki 
    1.m. - DP v basebalu (ekipa) 
  56. KOCIJAN ANDREJ - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu za mladince (ekipa) 
  57. KOLAR SREČO - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - DP v basebalu (ekipa) 
  58. KOROŠEC VOJKO - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki 
    1.m. - DP v basebalu (ekipa) 
  59. KRAKER MIHA - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    2.m. - SPokal (etapa na dirki), 12.m. - Spokal (skupno na dirki) 
  60. KRANJEC ROBERT - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP (mladinci in člani) in DP (ekipno), 1.m. - celinski pokal
  61. KRMELJ ROK - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - DP v basebalu (ekipa)
  62. LOKAR ŠPELA - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Snowboard in skate klub  
    1.m.- DP (HP IN BX Ml), 1.m. - Pokal HP in BX,GS, 2.m. -SP mladinci (kombinacija)
  63. MARKUTA  ANDREJA - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    1.m. - DP v plavanju (štafeta 4x100 mešano) 
  64. MERTELJ  ALEKSANDER - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  65. MIHELČIČ  TOMAŽ - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj
    1.m. - DP v vaterpolu za mladince (ekipa)
  66. MOLIČNIK  GREGOR - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj 
    1.m. -  DP v kegljanju (dvojice)
  67. MRAVLJE ALEŠ - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki 
    1.m. - DP v basebalu (ekipa) 
  68. NASTRAN JURE - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  69. NASTRAN  MATEJ - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  70. NORČIČ BINE - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - Univerziada (ekipa)
  71. NOVAK BOJANA - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj 
    1.m. - DP v kegljanju (dvojice) in SI (precizno izbijanje) 
  72. NUČIČ LUKA - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu za mladince (ekipa) 
  73. PERANOVIČ TADEJ - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  74. PERNUŠ NEJC - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu za mladince (ekipa) 
  75. PETERKA PRIMOŽ - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - ekipno DP v smučarskih skokih (ekipa) 
  76. PILAR GAŠPER - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - DP v kolesarstvu (ekipno na velodromu) 
  77. PINTARIČ PRIMOŽ - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v kegljanju (ekipno in pari), 2.m. - SP v Nemčiji (ekipno) 
  78. PIRŠIČ MAŠA - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    1.m. - DP v plavanju (štafeta 4x100 mešano) 
  79. POGAČNIK JURE - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu za mladince (ekipa) 
  80. RAMOVŽ MATEJ - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  81. RIHTAR MIHA - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - Univerziada (ekipa)
  82. ROŽMAN  DAVID - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - DP v kolesarstvu (ekipno na velodromu)
  83. SIMIČ MARKO - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v nordijski kombinaciji (ekipa) 
  84. STARE MATEJ - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    6.m. - SI
  85. STARE URŠKA - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnica - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    1.m. - DP v plavanju (štafeta 4x100 mešano)
  86. STOKLAŠ UROŠ - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnk - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v kegljanju (ekipno in pari), 2.m. - SP v Nemčiji (ekipno) 
  87. SUHADOLNIK TEVŽ - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  88. ŠENICA GAŠPER - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu za mladince (ekipa) 
  89. ŠIRKO JURE - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki 
    1.m. - DP v basebalu (ekipa)
  90. ŠTERN  BENO - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - AMD Štern racing 
    10.m. - Epokal (cestnohitrostna dirka 125 ccm) 
  91. ŠTROMAJER KRIŠTOF - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  92. ŠTRUKELJ ZDRAVKO - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v kegljanju (ekipno in pari), 2.m. - SP v Nemčiji (ekipno) 
  93. ŠVAB MIHA - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - DP v kolesarstvu za mladince (gorska vožnja) 
  94. ŠVEGELJ LUKA - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu za mladince (ekipa) 
  95. TAHIROVIČ EMIL - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    1.m. - DP v plavanju (štafeta 4x100 mešano, 100m prsno) 
  96. TIŠMA FILIP - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - DP v kolesarstvu za mladince (velodrom - 1000 m, ekipno) 
  97. TOMAZIN  JAN - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - ekipno DP v smučarskih skokih za mladince (ekipa) 
  98. TRILER ALJAŽ - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki 
    1.m. - DP v basebalu (ekipa) 
  99. TRILLER TOMO - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Plavalni klub Merit Triglav Kranj
    1.m. - DP v plavanju (štafeta 4x100 mešano) 
  100. TROPPAN PRIMOŽ - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  101. VEHOVEC BORIS - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki 
    1.m. - DP v basebalu (ekipa) 
  102. VEHOVEC ROK - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu za mladince (ekipa) 
  103. VERTOVŠEK DARE - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Snowboard in skate klub  
    1.m. - DP v snowboardu (HP člani) 
  104. VORŠIČ ŠPELA - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnica - Atletski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v atletiki v dvorani in DP v atletiki na prostem (troskok) 
  105. ZAPLOTNIK ANDRAŽ - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    1.m. - DP v plavanju (štafeta 4x100 mešano) 
  106. ZUPAN BINE - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - posamično DP v smučarskih skokih (mladinci in člani) in DP (ekipno)
  107. ŽEPIČ MARKO - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    25.m. - SP, 1.m. - Dirka za zlato kolo 
  108. ŽNIDAR DOMINIK - ŠPORTNI ZNAK 2001
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu za mladince (ekipa)

pixel
pixel
pixel

Zavod za šport Kranj

pixel

Poslovne strani

pixel

E-novice

  

Naročite se na brezplačne športne novice, ki jih boste prejemali enkrat mesečno na vaš elektronski naslov.

Prijavi se
Odjavi se

pixel

Zavod za šport Kranj

 

Partizanska 37, 4000 Kranj

telefon: 04/201 44 20

fax: 04/201 44 21

e-mail: info@zsport-kranj.si

pixel
pixel
pixel
pixel