pixel

pixel

Najboljši športniki - 2002


Najboljši športniki leta 2002


  1. KRANJEC  ROBERT - ŠPORTNA NAGRADA 2002  
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    3.m. - smučarski skoki ekipno - Olimpijske igre Salt Lake City
  2. PETERKA  PRIMOŽ - ŠPORTNA NAGRADA 2002  
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    3.m. - smučarski skoki ekipno - Olimpijske igre Salt Lake City
  3. ZT KRANJ - ROD STRAŽNJIH OGNJEV  - ŠPORTNA NAGRADA 2002   
    Zveza tabornikov Kranj
    50. obletnica ustanovitve in delovanja  
  4. TENIŠKI KLUB TRIGLAV KRANJ - ŠPORTNA NAGRADA 2002  
    Športno društvo - Teniški klub Triglav Kranj 
    50. obletnica ustanovitve in delovanja  
  5. ZVEZA ŠPORTNIH DRUŠTEV SAVA  -  ŠPORTNA NAGRADA 2002  
    Zveza športnih društev Sava in KS Stražišče 
    80 let športa v Stražišču
  6. BENEDIK  BORIS - ŠPORTNA PLAKETA 2002  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj  
    1.m. - kegljanje (ekipa) - SP in Evropska liga, 3.m. - posamezno - SP
  7. BEŠTER  JANEZ - ŠPORTNA PLAKETA 2002  
    Športni delavec - Košarkarski klub Triglav Kranj
    30 let dela v košarkarskem klubu 
  8. BIZJAK  DARKO - ŠPORTNA PLAKETA 2002  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - kegljanje (ekipa) - SP in Evropska liga 
  9. FON  MIHA - ŠPORTNA PLAKETA 2002  
    Športnik - Košarkarski klub Triglav Kranj 
    2.m. - košarka (ekipa) - EP za mladince  
  10. GROS  NATALIJA - ŠPORTNA PLAKETA 2002  
    Športnica  -Alpinistični odsek pri PD Kranj 
    1.m. - športno plezanje - SP za mladinke  
  11. HAFNER  DAMJAN - ŠPORTNA PLAKETA 2002  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - kegljanje (ekipa) - SP in Evropska liga 
  12. HVASTI FRANC - ŠPORTNA PLAKETA 2002  
    Športni delavec - Kolesarski klub Sava Kranj 
    Dolgoletno delo v kolesarstvu  
  13. JULEVIČ  MENSUD - ŠPORTNA PLAKETA 2002  
    Športnik - Košarkarski klub Triglav Kranj
    2.m. - košarka (ekipa) - EP za mladince
  14. LORBEK  DOMEN - ŠPORTNA PLAKETA 2002  
    Športnik - Košarkarski klub Triglav Kranj 
    2.m. - košarka (ekipa) - EP za mladince 
  15. OŠABNIK  BOŠTJAN - ŠPORTNA PLAKETA 2002  
    Športnik - Teniški klub Triglav Kranj 
    3.m. - tenis (ekipa) - EP 
  16. PINTARIČ  PRIMOŽ - ŠPORTNA PLAKETA 2002  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - kegljanje (ekipa) - SP in Evropska liga
  17. STOKLAS  UROŠ - ŠPORTNA PLAKETA 2002  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - kegljanje (ekipa) - SP in Evropska liga 
  18. BALDERMAN  ŽIGA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)  
  19. BELOFASTOV  IGOR - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  20. BELOFASTOV  ANDREJ - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  21. BENEDIK  BORIS - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v kegljanju (ekipno) 
  22. BIZJAK  DARKO - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v kegljanju (ekipno)  
  23. BOGATAJ JURE - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v smučarskih skokih (ekipno)
  24. BOGATAJ  ŠPELA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnica - Vaterpolski klub Kranj '90 
    1.m. - DP v vaterpolu za ženske (ekipa)
  25. BRAIMI  ERDUAN - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Boksarski klub Kranj 
    1-m- - DP v boksu - polvelterska kategorija  
  26. BREŽNIK  TJAŠA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnica  - Vaterpolski klub Kranj '90 
    1.m. - DP v vaterpolu za ženske (ekipa)
  27. BUČAN  SIMON - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Občinska strelska zveza Kranj 
    1.m. - DP v streljanju s pištolo proste izbire 
  28. BUKOVAC  ŽIGA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  29. CUDERMAN  JURE - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - DP v kolesarstvu na velodromu (posamezno in ekipno)
  30. ČARMAN  TINA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnica - Atletski klub Triglav Kranj 
    1.m. - skok v daljino - DP v atletiki (dvorana in na prostem)
  31. ČAVLOVIČ GAŠPER - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v smučarskih skokih (ekipno)
  32. FABJAN  VESANA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnica  - Tekaški smučarski klub Merkur Kranj 
    1.m. - DP v smučarskih tekih (klasika in zasledovalni tek) 
  33. FOJKAR  ANDREJ - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Karate klub Kranj 
    1.m. - DP v karateju - športna borba do 80 kg
  34. GRAHOVAC  PETRA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnica - Vaterpolski klub Kranj '90 
    1.m. - DP v vaterpolu za ženske (ekipa)
  35. HAFNER  DAMJAN - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v kegljanju (ekipno)
  36. HAJDINJAK  NINA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnica - Vaterpolski klub Kranj '90 
    1.m. - DP v vaterpolu za ženske (ekipa)
  37. HOMOVEC  MATJAŽ - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  38. JAKLIČ  LEA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnica - Vaterpolski klub Kranj '90 
    1.m. - DP v vaterpolu za ženske (ekipa)
  39. JARC  ROK-  ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Teniški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v tenisu (zimsko in letno prvenstvo)
  40. JELENC BLAŽ - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Tekaški smučarski klub Merkur Kranj 
    1.m. - DP v smučarskih tekih (klasika in zasledovalni tek) 
  41. JEREB  ALENKA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnica - Vaterpolski klub Kranj '90 
    1.m. - DP v vaterpolu za ženske (ekipa)
  42. JERŠE  ROK - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - DP v kolesarstvu v cestni vožnji (člani do 23 let)
  43. JEZERŠEK  ANDREJ - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v nordijski kombinaciji  
  44. KALAN  ŠPELA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnica - Vaterpolski klub Kranj '90 
    1.m. - DP v vaterpolu za ženske (ekipa) 
  45. KANCILIJA  TOMAŽ - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v smučarskih skokih (ekipno) na plastiki 
  46. KAŠTIVNIK  ANTON - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - veteran
    1.m. - met krogle - DP v atletiki za veterane
      
  47. KERKEZ  VLADIMIR - ŠPORTNI ZNAK 2002 
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
     1.m. - DP v kolesarstvu na velodromu (ekipno)
  48. KERN ANDRAŽ - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v smučarskih skokih (ekipno)
  49. KERN  TOMO - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Karate klub Kranj 
    1.m. - DP v karateju - športna borba do 55 kg
  50. KRANJEC ROBERT - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v smučarskih skokih (ekipno)
  51. KUŠLAKOVIČ  ALEN - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Boksarski klub Kranj 
    1-m- - DP v boksu - bantamska kategorija
  52. LANGERHOLC  BRIGITA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnica - Atletski klub Triglav Kranj 
    1.m. - tek 800 m - DP v atletiki
  53. LIKOZAR  DUNJA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnica - Vaterpolski klub Kranj '90 
    1.m. - DP v vaterpolu za ženske (ekipa)
  54. MAKARIČ  IGOR - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Boksarski klub Kranj 
    1-m- - DP v boksu - srednja kategorija
  55. MAKARIČ  BORIS - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Boksarski klub Kranj 
    1-m- - DP v boksu - velterska kategorija  
  56. MERTELJ  ALEKSANDER - ŠPORTNI ZNAK 2002 
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
     1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  57. MIHELČIČ  TOMAŽ - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  58. MLADENOVIČ  SANDRA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnica - Vaterpolski klub Kranj '90 
    1.m. - DP v vaterpolu za ženske (ekipa)
  59. NASTRAN  JURE - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  60. NASTRAN  MATEJ - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  61. NOE  ŽIGA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Smučarski akrobatski klub Kranj 
    1.m. - DP v akrobatskem smučanju 
  62. OGRIZEK  PETRA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnica - Vaterpolski klub Kranj '90 
    1.m. - DP v vaterpolu za ženske (ekipa)
  63. OŠABNIK  BOŠTJAN - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Teniški klub Triglav Kranj 
    1.m. - tenis posamezno - DP letno prvenstvo 
  64. PERANOVIČ  TADEJ - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  65. PERČIČ  HELENA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnica - Vaterpolski klub Kranj '90 
    1.m. - DP v vaterpolu za ženske (ekipa)
  66. PETERKA  PRIMOŽ - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v smučarskih skokih (ekipno)
  67. PETERNEL  FRANC ML. - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Občinska strelska zveza Kranj 
    1.m. - DP v streljanju s stadnardno pištolo, pištolo velikega kalibra in hitrostrelno pištolo 
  68. PETERNEL  IVA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnica - Karate klub Kranj 
    1.m. - DP v karateju - športna borba do 53 kg
  69. PILAR  GAŠPER - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - DP v kolesarstvu na velodromu (ekipno) 
  70. PINTARIČ  PRIMOŽ - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v kegljanju (ekipno)
  71. PLEVNIK  DEJAN - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v smučarskih skokih (ekipno), 1.m. - DP v nordijski kombinaciji 
  72. POTOČNIK  EVA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnica - Vaterpolski klub Kranj '90 
    1.m. - DP v vaterpolu za ženske (ekipa)
  73. POTOČNIK  ŠPELA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnica - Vaterpolski klub Kranj '90 
    1.m. - DP v vaterpolu za ženske (ekipa) 
  74. PREZELJ  EVA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnica - Atletski klub Triglav Kranj 
    1.m. - skok v daljino - DP v atletiki 
  75. PREZELJ  ROŽLE - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Atletski klub Triglav Kranj 
    1.m. - skok v višino - DP v atletiki (dvorana in na prostem)
  76. RANT MIRO - ŠPORTNI ZNAK 2002 
    Športnik - veteran
    1.m. - tek 800 m - EP za veterane Športnik  
  77. REBOLJ  NEŽA - ŠPORTNI ZNAK 2002 
    Športnica - Vaterpolski klub Kranj '90 
     1.m. - DP v vaterpolu za ženske (ekipa)
  78. ROT  UROŠ - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Varstveno delovni center Kranj 
    1.m. - DP v namiznem tenisu za invalide
  79. ROŽMAN  JANEZ - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - DP v kolesarstvu - cestna vožnja
  80. ROŽMAN  DAVID - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - DP v kolesarstvu na velodromu (ekipno)
  81. SAFRAN  MARTINA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnica - Namiznoteniški klub Merkur Kranj 
    1.m. - DP v namiznem tenisu (posamezno, dvojice in mešani pari) 
  82. SKUBIC  SAŠA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnica - Vaterpolski klub Kranj '90 
    1.m. - DP v vaterpolu za ženske (ekipa)
  83. STARE  MATEJ - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - DP v kolesarstvu na velodromu (ekipno) 
  84. STOKLAS  UROŠ - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v kegljanju (ekipno)
  85. STOKLAS UROŠ - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v kegljanju (ekipno), 1.m. - DP - dvojice, 3.m. - DP - posamezno
  86. ŠILAR  UROŠ - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - DP v kolesarstvu - cestna vožnja (kat. Elite) in na velodromu (ekipno) 
  87. ŠIMIC MARKO - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v smučarskih skokih (ekipno) na plastiki 
  88. ŠTROMAJER  KRIŠTOF - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  89. ŠTRUKELJ  ZDRAVKO - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v kegljanju (ekipno)
  90. ŠVEGELJ  LUKA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  91. TIŠINA FILIP - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - DP v kolesarstvu na velodromu (ekipno) in kriterij na točke 
  92. TOMAZIN JAN - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v smučarskih skokih (ekipno)
  93. TROPPAN  PRIMOŽ - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  94. VEHOVEC  ROK - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  95. VORŠIČ  ŠPELA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Atletski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  96. ZAGMAJSTER  SUZANA - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Varstveno delovni center Kranj 
    1.m. - DP v namiznem tenisu za invalide
  97. ZUPAN BINE - ŠPORTNI ZNAK 2002 
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
     1.m. - DP v smučarskih skokih (ekipno)
  98. ŽEPIČ  MARKO - ŠPORTNI ZNAK 2002  
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - DP v kolesarstvu na velodromu (kriterij na točke, kat. Elite in ekipa)

pixel
pixel
pixel

Zavod za šport Kranj

pixel

Poslovne strani

pixel

E-novice

  

Naročite se na brezplačne športne novice, ki jih boste prejemali enkrat mesečno na vaš elektronski naslov.

Prijavi se
Odjavi se

pixel

Zavod za šport Kranj

 

Partizanska 37, 4000 Kranj

telefon: 04/201 44 20

fax: 04/201 44 21

e-mail: info@zsport-kranj.si

pixel
pixel
pixel
pixel