pixel

pixel

Najboljši športniki - 2004


Najboljši športniki leta 2004


  1. GROS NATALIJA - ŠPORTNA NAGRADA 2004 
    Športnica - Alpinistični odsek pri PD Kranj 
    2.m. - EP v športnem plezanju in 3.m. - Svetovni pokal, skupno 
  2. VODNIK ANTONIJA - ŠPORTNA NAGRADA 2004  
    Športna delavka - Društvo tabornikov Kokrški log 
    50.let uspešnega dela v taborniški organizaciji
  3. AŠANIN LEJLA - ŠPORTNI PLAKETA  2004 
    Športnica - Karate klub Shotokan Kranj
    3.m. - borbe - SP v karateju
  4. BELCIJAN  SILVANA - ŠPORTNA PLAKETA 2004 
    Športnica - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - pari - DP v kegljanju (ekipa) 
  5. BENEDIK BORIS - ŠPORTNA PLAKETA 2004 
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    3.m. - Svetovni pokal v kegljanju (ekipa) 
  6. BIZJAK DARKO - ŠPORTNA PLAKETA 2004 
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    3.m. - Svetovni pokal v kegljanju (ekipa)
  7. BOLKA VINKO -  ŠPORTNA PLAKETA 2004
    Športni delavec - Zavod za šport Kranj 
    Dolgoletno uspešno delo pri vzdrževanju športnih objektov in organizaciji športnih tekmovanj
  8. ČARMAN ANJA - ŠPORTNA PLAKETA 2004
    Športnica - Plavalni klub Merit Triglav Kranj
    2.m. - 800 m kravl in 200 m hrbtno - EP v plavanju v kratkih bazenih
  9. HAFNAR DAMJAN - ŠPORTNA PLAKETA 2004 
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj
    3.m. - pari, kombinacija - Svetovni pokal v kegljanju (ekipa)
  10. HOČEVAR MATJAŽ - ŠPORTNA PLAKETA 2004 
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj
    3.m. - pari, kombinacija - Svetovni pokal v kegljanju (ekipa) 
  11. JUVANČIČ ALBIN - ŠPORTNA PLAKETA 2004
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj
    3.m. - pari, kombinacija - Svetovni pokal v kegljanju (ekipa) 
  12. KOPRIVEC GAŠPER - ŠPORTNA PLAKETA 2004  
    Športnik - Rolerski klub Kranj 
    3.m. - skupno - EP v rolkanju 
  13. KOZJEK FRANCI - ŠPORTNA PLAKETA 2004
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj
    3.m. - pari, kombinacija - Svetovni pokal v kegljanju (ekipa) 
  14. LUŽAN ANŽE - ŠPORTNA PLAKETA 2004  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj
    3.m. - pari, kombinacija - Svetovni pokal v kegljanju (ekipa) 
  15. OMAN VANEK - ŠPORTNA PLAKETA 2004  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj
    3.m. - pari, kombinacija - Svetovni pokal v kegljanju (ekipa) 
  16. OMAN MARKOŠPORTNA PLAKETA 2004  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj
    3.m. - pari, kombinacija - Svetovni pokal v kegljanju (ekipa)
  17. PINTARIČ PRIMOŽ - ŠPORTNA PLAKETA 2004  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj
    3.m. - pari, kombinacija - Svetovni pokal v kegljanju (ekipa)
  18. ROZMAN FRANC  - ŠPORTNA PLAKETA 2004 
    Športni delavec - Športno društvo Mavčiče 
     Dolgoletno uspešno delo v športu
  19. SOBOČAN DAVOR - ŠPORTNA PLAKETA 2004 
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
     1.m. - pari - SP v kegljanju
  20. ŠTRUKELJ ZDRAVKO- ŠPORTNA PLAKETA 2004 
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj
    3.m. - pari, kombinacija - Svetovni pokal v kegljanju (ekipa)
  21. TAHIROVIČ EMIL - ŠPORTNA PLAKETA 2004  
    Športnik - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    8.m. - 50 m prsno in 100 m prsno - EP v plavanju v kratkih bazenih 
  22. URBANC BORIS - ŠPORTNA PLAKETA 2004  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj
    3.m. - pari, kombinacija - Svetovni pokal v kegljanju (ekipa)
  23. ABERŠEK  ALEŠ - ŠPORTNI ZNAK 2004  
    Športnik - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    1.m. - 200 m delfin - DP v plavanju (25 m in 50 m)
  24. ANKELE JERNEJ - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    ŠportniK - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v in line hokeju (ekipa)
  25. ANZELC BORUT - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  26. AŠANIN LEJLA - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnica - Karate klub Shotokan Kranj
    1.m. - borbe - DP v karateju
  27. BALDERMAN TOMO - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Trener - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)) 
  28. BALDERMAN ŽIGA - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  29. BAVDEK ROK - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    1.m. - 4 X 100 m - DP v plavanju (ekipa) 
  30. BEČIČ ELVIR - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  31. BELCIJAN  BORUT - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj 
    1.m. - DP v balinanju (ekipa) 
  32. BENEDEJČIČ MAJA - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnica - Tekaški smučarski klub Merkur Kranj 
    1.m. - 5 km in 10 km zasledovalni tek - DP v smučarskih tekih
  33. BIZJAN SIMON - ŠPORTNI ZNAK 2004  
    Športnica - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    1.m. - 200 m prsno - DP v plavanju
  34. BLAZNIK LUKA - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Taekwon-do klub Kranj 
    1.m. - forme - DP v taekwon-do-ju 
  35. BUKOVAC ŽIGA - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  36. CEKIČ LUKA - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v in line hokeju (ekipa)
  37. CERAR DAVID - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Atletski klub Triglav Kranj
    1.m. - skok v daljino, troskok - DP v atletiki za mladince
  38. ČEVKA ANDRAŽ - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Teniški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v tenisu (ekipa)
  39. DELJANIN SANDA - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnica - Taekwon-do klub Kranj 
    1.m. - test moči in borbe - DP v taekwon-do-ju 
  40. DRAKSLER TEDI - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Atletski klub Satler Kranj 
    1.m. - met kopja - DP v atletiki 
  41. DRINOVEC GORAZD - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v in line hokeju (ekipa)
  42. FABJAN VESNA - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnica - Tekaški smučarski klub Merkur Kranj 
    1.m. - sprint in klasika - DP v smučarskih tekih
  43. FLAJŠMAN JURE - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - pari - DP v kegljanju (ekipa)
  44. FON MIHA - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Košarkarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - EP - člani (ekipa)
  45. GRABEC SIMONA - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnica - Alpinistični odsek pri PD Kranj 
    turno smučanje iz Pik Lenin (7.134 m)
  46. HOČEVAR ŽIGA - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v in line hokeju (ekipa) 
  47. HOMOVEC MATJAŽ - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  48. HORVAT AVGUŠTIN - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj
    1.m. - DP v balinanju (ekipa) 
  49. HUDOVERNIK TEA - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnica - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    1.m. - 200m delfin - DP v plavanju  
  50. JANŠKOVEC ŽIGA - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Teniški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v tenisu, Slovenska liga (ekipa)
  51. JANŽIČ DAVOR - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj 
    1.m. - DP v balinanju (ekipa) 
  52. JARC ROK - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Teniški klub Triglav Kranj 
    1.m. - posamezno in pari - DP v tenisu, Slovenski liga - ekipa
  53. JERŠE ROK - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - velodrom - DP v kolesarstvu (ekipa)
  54. JERŠE TOMI - ŠPORTNI ZNAK 2004  
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - velodrom - DP v kolesarstvu (ekipa)
  55. JEZERŠEK BARBARA - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnica - Tekaški smučarski klub Merkur Kranj 
    1.m. - 20 km prosto - DP v smučarskih tekih
  56. JELUVIČ MENSUD - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Košarkarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - EP - člani (ekipa)
  57. JOVANOVIČ MATIC - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Atletski klub Triglav Kranj 
    1.m. - štafeta - DP v atletiki (ekipa) 
  58. KAMENČIČ MIRELA - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnica - Taekwon-do klub Kobra Kranj
    1.m. - forme - DP v taekwon-do-ju 
  59. KAMPIČ SAŠA - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnica - Atletski klub Satler Kranj 
    1.m. - met kopja - DP v atletiki 
  60. KAŠIBOVIČ SANEL - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Taekwon-do klub Kobra Kranj
    1.m. - forme - DP v taekwon-do-ju 
  61. KERKEZ VLADIMIR - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - velodrom - DP v kolesarstvu (ekipa)
  62. KERN MIHA - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v in line hokeju (ekipa) 
  63. KERN MITJA - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v in line hokeju (ekipa) 
  64. KOREN KRISTJAN - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - velodrom - DP v kolesarstvu (ekipa)
  65. KOREN DEJAN - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj
    1.m. - DP v balinanju (ekipa)
  66. KOŠENINA BORUT - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v in line hokeju (ekipa) 
  67. KOVAČ JURE - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Atletski klub Triglav Kranj
    1.m. - štafeta - DP v atletiki za mladince (ekipa)
  68. KOZJEK JURE - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v in line hokeju (ekipa) 
  69. KRANJEC ROBERT - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - posamezno in ekipno - DP v smučarskih skokih (zimsko, poletno)
  70. KRIŽNAR PRIMOŽ - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v in line hokeju (ekipa) 
  71. KUKEC IZTOK - ŠPORTNI ZNAK 2004  
    Športnik - Gimnazija Kranj 
    1.m. - dvojice - DP v tenisu za mladince (ekipa)
  72. LENAR DAVID - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Teniški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v tenisu, Slovenska liga (ekipa)
  73. LORBEK DOMEN - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Košarkarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - EP - člani (ekipa)
  74. MIHELČIČ  TOMAŽ - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  75. MILENKOVIČ MARKO - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    1.m. - 400 m prosto - DP v plavanju (25 m in 50 m)
  76. MILOVANOVIČ JAKOB - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v in line hokeju (ekipa) 
  77. MOHINSKI DAVID - ŠPORTNI ZNAK 2004  
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj
    1.m. - DP v balinanju (ekipa) 
  78. MOHINSKI FRANCI - ŠPORTNI ZNAK 2004  
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj
    1.m. - DP v balinanju (ekipa) 
  79. MOHORIČ URŠA - ŠPORTNI ZNAK 2004  
    Športnica - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    1.m. - 200 m hrbtno - DP v plavanju 
  80. MOLIČNIK GREGOR - ŠPORTNI ZNAK 20034
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj
    1.m. - DP v balinanju (ekipa) 
  81. MULEJ BOŠTJAN - ŠPORTNI ZNAK 2004  
    Športnik - Teniški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v tenisu, Slovenska liga (ekipa) 
  82. OJSTRŠEK ALJAŽ - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    1.m. - 4 x 200 m prosto - DP v plavanju
  83. OMRZEL BOŠTJAN - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v in line hokeju (ekipa) 
  84. OŠABNIK BOŠTJAN - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Teniški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v tenisu, Slovenska liga (ekipa)
  85. OVNIČEK MATIC - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    1.m. - 4 x 100 m mešano - DP v plavanju
  86. PALOVŠNIK MIHA - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v in line hokeju (ekipa)  
  87. PAVLIN BOJAN - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj
    1.m. - DP v balinanju (ekipa) 
  88. PETERKA PRIMOŽ - ŠPORTNI ZNAK 2004  
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v smučarskih skokih (ekipa) - zimsko in poletno
  89. PILAR GAŠPER - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - velodrom - DP v kolesarstvu (ekipa)
  90. PILJOJČIČ VANJA - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - velodrom - DP v kolesarstvu (ekipa)
  91. PODKRAJŠEK NEJC - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Teniški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v tenisu, Slovenska liga (ekipa)
  92. PODVRŠČEK KLEMEN - ŠPORTNI ZNAK 2004  
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  93. POGAČNIK MATJAŽ - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Teniški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v tenisu, Slovenska liga (ekipa)
  94. POR MARKO - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Teniški klub Triglav Kranj 
    1.m. - pari - DP v tenisu in Slovenska liga (ekipa)
  95. PREZELJ ROŽLE - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Atletski klub Kranj 
    1.m. - DP - skok v višino
  96. PREZELJ MARKO - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Atletski klub Kranj 
    1.m. - DP - tek 400m z ovirami
  97. RANT MIRO - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Atletski klub Triglav Kranj 
    3.m. - 800 m - EP v atletiki
  98. RAZINGER ALEŠ - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v in line hokeju (ekipa) 
  99. RAZINGER JURE - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v in line hokeju (ekipa) 
  100. ROZMAN ROK - ŠPORTNI ZNAK 2004  
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v nordijski kombinaciji
  101. ROŽMAN DAVID - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - velodrom - DP v kolesarstvu (ekipa)
  102. RUTAR MATJAŽ - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj
    1.m. - DP v balinanju (ekipa) 
  103. SAFRAN MARTINA - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnica - Namiznoteniški klub Merkur Kranj 
    1.m. - pari - DP v namiznem tenisu (ekipa)
  104. SUHADOLNIK TEVŽ - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  105. ŠETINA ANŽE - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Atletski klub Triglav Kranj 
    1.m. - štafeta - DP v atletiki (ekipa)
  106. ŠILAR UROŠ - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - gorska vožnja - DP v gorskem kolesarstu
  107. ŠMID MAJA - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnica - Karate klub Shotokan Kranj 
    1.m. - borbe - DP v karateju
  108. ŠPAROVEC MATEVŽ - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v smučarskih skokih (ekipa) - zimsko in poletno
  109. ŠTIRN DAVOR - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  110. ŠTROMAJER KLEMEN - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  111. ŠTROMAJER KRIŠTOF - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  112. ŠVAB GAŠPER - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - velodrom - DP v kolesarstvu (ekipa)
  113. ŠVEGELJ LUKA - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  114. TAHIROVIČ EMIL - ŠPORTNI ZNAK 2004  
    Športnik - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    1.m. - 50 m prsno in 100 m prsno - DP v plavanju  
  115. THALER JAKA - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    1.m. - 4 x 100 m mešano - DP v plavanju
  116. TONEJC PETER - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj
    1.m. - DP v balinanju (ekipa) 
  117. TROPPAN PRIMOŽ - ŠPORTNI ZNAK 2004
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  118. URBANC ROK - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v smučarskih skokih (ekipa) - poletno
  119. VEHOVEC ROK - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  120. VREČEK MIHA - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  121. ZALOKAR ALEŠ - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v in line hokeju (ekipa)
  122. ZUPAN PRIMOŽ - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v smučarskih skokih (ekipa) - poletno 
  123. ŽEMLJA GREGA - ŠPORTNI ZNAK 2004 
    Športnik - Teniški klub Triglav Kranj 
    1.m. - posamezno - DP v tenisu in Slovenska liga (ekipa)
  124. ŽUMER JANEZ - ŠPORTNI ZNAK 2004  
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v in line hokeju (ekipa)

pixel
pixel
pixel

Zavod za šport Kranj

pixel

Poslovne strani

pixel

E-novice

  

Naročite se na brezplačne športne novice, ki jih boste prejemali enkrat mesečno na vaš elektronski naslov.

Prijavi se
Odjavi se

pixel

Zavod za šport Kranj

 

Partizanska 37, 4000 Kranj

telefon: 04/201 44 20

fax: 04/201 44 21

e-mail: info@zsport-kranj.si

pixel
pixel
pixel
pixel