pixel

pixel

Najboljši športniki - 2000

Najboljši športniki leta 2000

 


  1. BENEDIK  BORIS - ŠPORTNA NAGRADA 2000 
    Kegljaški klub Triglav Kranj
    1.m. - posamezno - Svetovno prvenstvo v kegljanju (Bolzano) 
  2. ČESEN  TOMO - ŠPORTNA NAGRADA 2000
    Športni delavec - Alpinistični odsek pri PD Kranj
    Organizacija finala Svetovnega pokala v športnem plezanju
  3. LANGERHOLC BRIGITA - ŠPORTNA NAGRADA 2000
    Športnica - Atletski klub Triglav Kranj
    4.m. - tek na 800 m - Olimpijske igre (Sydney) 
  4. ČARMAN ANJA - ŠPORTNA PLAKETA 2000 
    Športnica - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    3.m. - 200 m hrbtno - EP v plavanju 25m (Valencija) 
  5. NOVAK  BOJAN - ŠPORTNA PLAKETA 2000 
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj 
    2.m. - hitrostno izbijanje - EP v balinanju (Lion) 
  6. VUČKOVIČ DOBRIVOJE - ŠPORTNA PLAKETA 2000 
    Trener - Atletski klub Triglav Kranj 
    dolgoletno uspešno trenersko delo v atletiki 
  7. ABERŠEK  ALEŠ - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnik - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v plavanju 
  8. ANTONIJEVIČ  BOBAN - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa) 
  9. ARNEŽ  BOGDAN - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - državno prvenstvo v basebalu (ekipa) 
  10. BAJŽELJ MATEJ - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Karate klub Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v karateju 
  11. BAKIČ JELENA ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnica - Karate klub Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v karateju (ekipa)  
  12. BALDERMAN ŽIGA - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj  
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa) 
  13. BELCIJAN SILVANA - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnica - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v kegljanju 
  14. BELOFASTOV IGOR - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa) 
  15. BENEDEJČIČ MAJA - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnica - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v smučarskih tekih  
  16. BENEDIK BORIS - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v kegljanju (ekipa) 
  17. BERIČIČ MATIJA - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - državno prvenstvo v basebalu (ekipa) 
  18. BERNIK GREGOR - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj
    1.m. - državno prvenstvo v smučarslih skokih (ekipa) 
  19. BITIČ JASMIN - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - državno prvenstvo v basebalu (ekipa)
  20. BIZJAK DARKO - ŠPORTNI ZNAK 2000  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v kegljanju (ekipa) 
  21. BIZJAK ALEŠ - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - državno prvenstvo v basebalu (ekipa) 
  22. BORTEK MOJMIR - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj  
    1.m. - državno prvenstvo v kegljanju (ekipa) 
  23. BORZATTA ENRIKO - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - državno prvenstvo v basebalu (ekipa)
  24. BRATINA  BRANKO - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v kegljanju (ekipa)
  25. BRODAR NEJC - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v smučarskih tekih 
  26. BUKOVAC ŽIGA - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj  
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa) 
  27. BURGER BOŠTJAN - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v smučarslih skokih (ekipa)
  28. ČARMAN ANJA - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnica - Plavalni klub Merit Triglav Kranj   
    1.m. - državno prvenstvo v plavanju 
  29. DOLINAR JAN - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - državno prvenstvo v basebalu (ekipa)
  30. DUJOVIČ BOJANA - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnica - Karate klub Kranj  
    1.m. - državno prvenstvo v karateju (ekipa) 
  31. ERHATIČ ŽIGA - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa) 
  32. FLAJŠMAN  SILVA - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnica  -Kegljaški klub Triglav Kranj  
    1.m. - državno prvenstvo v kegljanju 
  33. GALIČ TEO - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa) 
  34. HAFNAR DAMJAN - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj  
    1.m. - državno prvenstvo v kegljanju (ekipa)
  35. HAJDINJAK  BRANKO - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa)
  36. HAUPTMAN MIHA - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - državno prvenstvo v basebalu (ekipa)
  37. HOMOVEC MATJAŽ - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa) 
  38. HORVAT DAVID - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnik - Policijski judo klub Triglav Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v judu 
  39. JAKŠA  UROŠ - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - državno prvenstvo v basebalu (ekipa) 
  40. JEZERŠEK  ANDREJ - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj
    1.m. - državno prvenstvo v nordijski kombinaciji 
  41. JURUČ SABINA - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnica - Karate klub Kranj  
    1.m. - državno prvenstvo v karateju (ekipa)
  42. KAŠIBOVIČ JASMIN - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnik - Taekwon-do klub Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v taekwon-do-ju
  43. KERN ARMIN - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa)
  44. KEŠAR  JANEZ - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - državno prvenstvo v basebalu (ekipa) 
  45. KOLAR SREČO - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - državno prvenstvo v basebalu (ekipa) 
  46. KOROŠEC VOJKO - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - državno prvenstvo v basebalu (ekipa) 
  47. KRIŽNAR  TADEJ - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v kolesarstvu 
  48. KRMELJ ROK - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - državno prvenstvo v basebalu (ekipa)
  49. LADAN GAŠPER - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    ŠPortnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa)
  50. LIPAR ŽIGA - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - državno prvenstvo v basebalu (ekipa) 
  51. LOTRIČ  KLAVDIJA - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnica - Karate klub Kranj
    1.m. - državno prvenstvo v karateju (ekipa)
  52. MALAVAŠIČ ČRT - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa) 
  53. MARCHAN JOSE - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - državno prvenstvo v basebalu (ekipa) 
  54. MEGLIČ  ANTON - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v kolesarstvušportni
  55. MERTELJ  ALEKSANDER  - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa)
  56. MIHELČIČ  TOMAŽ - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa)
  57. MRAVLJE ALEŠ - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - državno prvenstvo v basebalu (ekipa)
  58. NASTRAN JURE - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa)
  59. NORČIČ BINE - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v smučarslih skokih
  60. OKOREN MITJA - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - državno prvenstvo v basebalu (ekipa)
  61. OMAN VANE - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v kegljanju (ekipa)
  62. OŠABNIK BOŠTJAN - ŠPORTNI ZNAK 2000 
    Športnik - Teniški klub Triglav Kranj
    1.m. - državno prvensvo v tenisu 
  63. PERANOVIČ TADEJ - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa)
  64. PETERNEL FRANC ml. - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Občinska strelska zveza Kranj  
    1.m. - državno prvenstvo v streljanju s pištolo 
  65. PINTAR  ROK - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - državno prvenstvo v basebalu (ekipa)
  66. PODLIPNIK MATEVŽ - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa)
  67. PREZELJ ROŽLE - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Atletski klub Triglav Kranj 
    1.m. Državno prvenstvo v atletiki 
  68. PRIMOŽ ZUPAN-URH - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v smučarslih skokih (ekipa)
  69. PUHAR MITJA - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa)
  70. RAMOVŽ MATEJ - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa)
  71. ROŽMAN DAVID - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v kolesarstvu 
  72. SAFRAN MARTINA - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnica - Namiznoteniški klub Merkur Kranj 
    1.m. - dvojice - državno prvenstvo v namiznem tenisu
  73. STRNIŠA MARUŠA - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnica - Občinska strelska zveza Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v streljanju z zračno puško
  74. SUHADOLNIK TEVŽ - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa)
  75. ŠARABON  JAKA - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Karate klub Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v karateju (ekipa)
  76. ŠIMIC MARKO - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj
    1.m. - državno prvenstvo v nordijski kombinaciji
  77. ŠTROMAJER KRIŠTOF - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa)
  78. ŠTRUKELJ ZDRAVKO - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v kegljanju (ekipa)
  79. ŠVEGELJ LUKA - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa)
  80. TOVAR KARLOS - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - državno prvenstvo v basebalu (ekipa)
  81. TRILER ALJAŽ - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - državno prvenstvo v basebalu (ekipa)
  82. TROPPAN PRIMOŽ - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa)
  83. UMNIK MARCELA - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnica - Atletski klub Triglav Kranj 
    1.m. Državno prvenstvo v atletiki
  84. VEHOVEC BORIS - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Basebalski klub Kranjski lisjaki
    1.m. - državno prvenstvo v basebalu (ekipa)
  85. VEHOVEC ROK - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa)
  86. VREČEK MIHA - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Živila Kranj
    1.m. - državno prvenstvo v vaterpolu (ekipa)
  87. ZALOŽNIK TONE - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v kegljanju (ekipa)
  88. ZUPAN BINE - ŠPORTNI ZNAK 2000
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - državno prvenstvo v smučarslih skokih (ekipa)

pixel
pixel
pixel

Zavod za šport Kranj

pixel

Poslovne strani

pixel

E-novice

  

Naročite se na brezplačne športne novice, ki jih boste prejemali enkrat mesečno na vaš elektronski naslov.

Prijavi se
Odjavi se

pixel

Zavod za šport Kranj

 

Partizanska 37, 4000 Kranj

telefon: 04/201 44 20

fax: 04/201 44 21

e-mail: info@zsport-kranj.si

pixel
pixel
pixel
pixel