pixel

pixel

Najboljši športniki - 2003

Najboljši športniki leta 2003


  1. FARČNIK  BORUT - ŠPORTNA NAGRADA 2003 
    Športni delavec - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    Dolgoletno delo v športu in organizacija EP v vaterpolu 
  2. GAŠPERŠIČ  JOŽE - ŠPORTNA NAGRADA 2003  
    Športni delavec - Kolesarski klub Sava Kranj 
    Dolgoletno delo v športu
  3. STRELSKO DRUŠTVO PREDOSLJE -  ŠPORTNA NAGRADA 2003  
    Športno društvo - Strelsko društvo Predoslje 
    50. obletnica ustanovitve in delovanja
  4. BENEDIK  BORIS - ŠPORTNA PLAKETA 2003  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - kegljanje (ekipa) - SP v kegljanju in 1.m. - DP v kegljanju (posamezno in ekipa)
  5. BIZJAK DARKO - ŠPORTNA PLAKETA 2003  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - kegljanje (ekipa) - SP v kegljanju in 1.m. - DP v kegljanju (ekipa) 
  6. DELJANIN SANDA - ŠPORTNA PLAKETA 2003  
    Športnica - Taekwon-do klub Kranj
    1.m. - taekwon-do (borbe) - EP v taekwon-do-ju in DP v taekwon-do-ju 
  7. FAJT KRISTJAN - ŠPORTNA PLAKETA 2003 
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - Giro della Regione  (skupna zmaga) in 3.m. - EP (cestna dirka)
  8. HAFNAR DAMJAN - ŠPORTNA PLAKETA 2003 
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - kegljanje (ekipa) - SP v kegljanju in 1.m. - DP v kegljanju (ekipa)
  9. JENŠTERLE  JOŽE - ŠPORTNA PLAKETA 2003  
    Športni delavec - Vaterpolska zveza Slovenije 
    Organizacija Evropskega prvenstva v vaterpolu Kranj Ljubljana 2003
  10. JUVANČIČ ALBIN - ŠPORTNA PLAKETA 2003  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - kegljanje (ekipa) - SP v kegljanju in 1.m. - DP v kegljanju (ekipa)
  11. KAŠIBOVIČ SANEL - ŠPORTNA PLAKETA 2003  
    Športnik - Taekwon-do klub Kranj 
    1.m. - taekwon-do (borbe, test moči) - EP in DP v taekwon-do-ju (borbe, forme)
  12. KAVAŠ GREGOR - ŠPORTNA PLAKETA 2003  
    Športnik - Veslaška zveza Slovenije 
    1.m. - veslanje - dvojec brez krmarja - SP za mladince (Atene) 
  13. KOZJEK  FRANCI - ŠPORTNA PLAKETA 2003  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - kegljanje (ekipa) - SP v kegljanju in 1.m. - DP v kegljanju (ekipa)
  14. LUŽAN JANŽE - ŠPORTNA PLAKETA 2003  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - kegljanje (ekipa) - SP v kegljanju in 1.m. - DP v kegljanju (ekipa)
  15. OBČINSKA STRELSKA ZVEZA KR.  - ŠPORTNA PLAKETA 2003 
    Občinska strelska zveza Kranj 
     Organizacija strelskega športa v občini
  16. OMAN VANEK - ŠPORTNA PLAKETA 2003 
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
     1.m. - kegljanje (ekipa) - SP v kegljanju
  17. PINTARIČ PRIMOŽ - ŠPORTNA PLAKETA 2003  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - kegljanje (ekipa) - SP v kegljanju in 1.m. - DP v kegljanju (ekipa)
  18. SIMČIČ MARIJA - ŠPORTNA PLAKETA 2003  
    Športna delavka - Smučarski klub Triglav Kranj 
    20. let dela v športu 
  19. ŠTRUKELJ ZDRAVKO - ŠPORTNA PLAKETA 2003  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - kegljanje (ekipa) - SP v kegljanju in 1.m. - DP v kegljanju (ekipa)
  20. ABERŠEK  ALEŠ - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    1.m. - 200 m delfin - DP v plavanju (25 m in 50 m)
  21. ABIČIČ  ALENKA - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa), 3.m. - EP navijaških skupin za mladinke 
  22. AHAČIČ ANŽE - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  23. ALIČ ANBJA - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa), 3.m. - EP navijaških skupin za mladinke
  24. ANTOLOVIČ DANIJELA - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa) 
  25. ANTOLOVIČ  SANELA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
     1.m. - DP navijaških skupin (ekipa)
  26. ARHAR TADEJA - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa), 3.m. - EP navijaških skupin za mladinke 
  27. BALDERMAN ŽIGA - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  28. BEČIČ ELVIR - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  29. BELCIJAN  BORUT - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj 
    1.m. - DP v balinanju (ekipa) 
  30. BELOFASTOV IGOR - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  31. BENEDIK  PETRA - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnica - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v smučarskih skokih (zimsko in letno)
  32. BERGANT TINA - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa), 3.m. - EP navijaških skupin za mladinke 
  33. BERTONJCELJ NADJA - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa)
  34. BEVK  METOD - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  35. BIZJAK ROK - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  36. BOGATAJ JURE - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v smučarskih skokih (ekipa)
  37. BRADEŠKO  ANJA - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa), 3.m. - EP navijaških skupin za mladinke 
  38. BUKOVAC ŽIGA - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  39. BURGAR ŠPELA - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnica - Namiznoteniški klub Merkur Kranj 
    3.m. - DP v namiznem tenisu (posamezno) in SP za mladince 
  40. CANKAR  ANJA - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa) 
  41. CANKAR  SABINA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa)
  42. CELAR DAVID - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Atletski klub Triglav Kranj 
    1.m. - troskok - DP v atletiki (dvorana in na prostem) 
  43. CUDERMAN JURE - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - DP v kolesarstvu - velodrom - olimpijski šprint (ekipno) 
  44. ČARMAN TINA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Atletski klub Triglav Kranj 
    1.m. - skok v daljino - DP v atletiki (dvorana)
  45. ČARMAN ANJA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    1.m. - 200m hrbtno, 200m in 400m prosto - DP, 12.m. - 200m hrbtno - SP  
  46. ČERIN  JERNEJ - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  47. DIMC ŽIGA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa) 
  48. ERZAR MIHA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  49. FRANKO ANDREJA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa), 3.m. - EP navijaških skupin za mladinke 
  50. GABER TANJA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa)
  51. GOGALA  ANŽE - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  52. HAFNER ANJA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa) 
  53. HAFNER ANA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa), 3.m. - EP navijaških skupin za mladinke 
  54. HOMOVEC MATJAŽ - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  55. HORVAT AVGUŠTIN - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj 
    1.m. - DP v balinanju (ekipa)
  56. IMPERL NINA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica -Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa)
  57. JANŽIČ DAVOR - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj 
    1.m. - DP v balinanju (ekipa) 
  58. JAPELJ NEJC - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  59. JAUH ALEŠ - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa) 
  60. JELOVČAN  ROK - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  61. JELOVŠEK ANA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa)
  62. JEMEC NEJC - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa) 
  63. JEMEC DOMEN - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  64. JENŠTERLE TIT - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  65. JERŠE ROK - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - DP v kolesarstvu - velodrom - vožnja na točke
  66. JOVANOVIČ  MATIC - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Atletski klub Triglav Kranj 
    1.m. - 4 x 100 m - DP v atletiki (na prostem) 
  67. JURAJEVČIČ TIMOTEJ - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa) 
  68. JURČIČ TINA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa)
  69. KALAN GABRIJEL - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  70. KALAN TINA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa)
  71. KASTIVNIK  ANTON - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - veteran
    1.m. - met kopja - DP za veterane (nad 60 let) 
  72. KAŠTIVNIK  ANTON - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - veteran
    1.m. - met krogle - DP za veterane  
  73. KERN GREGOR - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  74. KERN  ANDRAŽ - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - mučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v smučarskih skokih (ekipa)
  75. KOKALJ MATIC - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  76. KONDIČ BARBARA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa), 3.m. - EP navijaških skupin za mladinke 
  77. KONEČNIK  KATJA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Namiznoteniški klub Merkur Kranj 
    1 m državni prvak - ekipno 
  78. KOREN ANJA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa), 3.m. - EP navijaških skupin za mladinke 
  79. KOREN DEJAN - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj 
    1.m. - DP v balinanju (ekipa) 
  80. KOŠNIK JURE - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  81. KOVAČ JURE - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Atletski klub Triglav Kranj 
    1m v štafeti na državnem prvenstvu 4 x 100 na prostem 
  82. KRANJEC ROBERT - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v smučarskih skokih (ekipa) 
  83. KRPIČ  HELENA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa)
  84. KUŽNIK URŠA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa), 3.m. - EP navijaških skupin za mladinke 
  85. LANGERHOLC BRIGITA - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnica - Atletski klub Triglav Kranj 
    11.m. - tek 800 m - SP v atletiki 
  86. LAZIČ  ALEKSANDRA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Namiznoteniški klub Merkur Kranj 
    3.m. - DP v namiznem tenisu (ekipa)
  87. LUZNAR  SAŠA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa) 
  88. LUZNAR  EVA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa), 3.m. - EP navijaških skupin za mladinke 
  89. MARINŠEK PETRA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa), 3.m. - EP navijaških skupin za mladinke 
  90. MARKIČ URBAN - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Rolkarski klub Kranj 
    1.m. - rolkanje 500 m in 5000 m - DP v rolkanju in 7.m. - 500 m - EP (Padova)
  91. MARKOVIČ ANŽE - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  92. MARKOVIČ ANITA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa), 3.m. - EP navijaških skupin za mladinke
  93. MERTELJ  ALEKSANDER - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  94. MIHELČIČ  TOMAŽ - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  95. MILENKOVIČ MARKO - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    1.m. - 400 m prosto - DP v plavanju (50 m)
  96. MILOŠEVIČ ZALA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa) 
  97. MILOVANOVIČ  JAKOB - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  98. MOHINSKI  DAVID - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj 
    1.m. - DP v balinanju (ekipa)
  99. MOHINSKI  FRANCI - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj 
    1.m. - DP v balinanju (ekipa) 
  100. MOLIČNIK GREGOR - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj 
    1.m. - DP v balinanju (ekipa) 
  101. NASTRAN JURE - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  102. NASTRAN  MATEJ - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  103. NORČIČ BINE - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v smučarskih skokih (ekipa) 
  104. OBLAK GAŠPER - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  105. OREHEK  EDO - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - DP v kolesarstvu - velodrom - vožnja na razdaljo
  106. PANGRIČ TINA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Namiznoteniški klub Merkur Kranj 
    1.m. - DP v namiznem tenisu (ekipa) 
  107. PAVLIN ŽIGA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa) 
  108. PAVLIN BOJAN - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj 
    1.m. - DP v balinanju (ekipa)
  109. PEČAVER  URŠA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa), 3.m. - EP navijaških skupin za mladinke 
  110. PERANOVIČ TADEJ - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  111. PETERKA PRIMOŽ - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v smučarskih skokih (ekipa) 
  112. PETRIČ  URŠA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Namiznoteniški klub Merkur Kranj 
    1.m. - DP v namiznem tenisu (ekipa)
  113. PETRINEC  IRENA - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnica - Taekwon-do klub Kranj 
    1.m. - DP v taekwon-do-ju za mladince - borbe 
  114. PILAR GAŠPER - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - DP v kolesarstvu - velodrom - elimpijski šprint (ekipa)
  115. PILOJČIČ VANJA - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    5.m. - SP v kolesarstvu za mladince -velodrom - vožnja na razdaljo
  116. PINTAR ANŽE - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  117. PLEVNIK DEJAN - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v nordijski kombinaciji za člane in mladince (ekipa)
  118. POTREBUJEŠ URŠA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa), 3.m. - EP navijaških skupin za mladinke 
  119. PREZELJ ROŽLE - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Atletski klub Triglav Kranj 
    1.m. - skok v višino - DP v atletiki (dvorana in na prostem) 
  120. PREZELJ EVA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Atletski klub Triglav Kranj 
    1.m. - skok v daljino - DP v atletiki (na prostem)
  121. PREZELJ MARKO - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Atletski klub Triglav Kranj 
    1.m. - štafeta 4 x 100 m - DP v atletiki (na prostem)
  122. PROSEN URŠA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa), 3.m. - EP navijaških skupin za mladinke 
  123. RADEŽ PIA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa), 3.m. - EP navijaških skupin za mladinke
  124. RAVNIHAR PETRA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa)
  125. RIHAR  ANDREJ - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Atletski klub Triglav Kranj 
    1.m. - skok v višino - DP v atletiki (na prostem) 
  126. ROŽMAN  DAVID - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - DP v kolesarstvu - velodrom - elimpijski šprint (ekipa)
  127. RUTAR MATJAŽ - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj 
    1.m. - DP v balinanju (ekipa)
  128. SAFRAN MARTINA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Namiznoteniški klub Merkur Kranj 
    1.m. - DP v namiznem tenisu (ekipa)
  129. SLAVEC ČRTOMIR - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  130. SLAVEC ŽIGA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  131. SLAVEC  JERNEJ - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  132. SOVDAT  ANŽE - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  133. STIPANOVIČ ROK - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  134. STOKLAŠ UROŠ - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Kegljaški klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v kegljanju (ekipa) 
  135. STOPAR  JURE - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa) 
  136. STRNIŠA  MARUŠA-  ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnica - Strelsko društvo Predoslje 
    1.m. - DP v streljanju z zračno pištolo za mladince 
  137. SUHADOLNIK TEVŽ - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  138. SVOLJŠAK PETRA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa) 
  139. SVOLJŠAK MAJA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa), 3.m. - EP navijaških skupin za mladinke 
  140. ŠETINA ANŽE - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Atletski klub Triglav Kranj 
    1.m. - štafeta 4 x 100 m - DP v atletiki (na prostem)
  141. ŠIMIC MARKO - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    3.m. - nordijska kombinacija (posamezno) - Univerziada in 2.m. - (ekipa) 
  142. ŠKRLEC  ANŽE - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa)
  143. ŠTERN  BENO - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - AMD Štern racing 
    9.m. - EP v cestnohitrostnem dirkanju 125 ccm 
  144. ŠTROMAJER KRIŠTOF - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  145. ŠUBIC MITJA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v hokeju za mladince (ekipa) 
  146. ŠVEGELJ LUKA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa) 
  147. TAHIROVIČ EMIL - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Plavalni klub Merit Triglav Kranj 
    1.m. - 100m in 200m prsno - DP (25m in 50m), 13.m. - 100m prsno - SP  
  148. TAVŽELJ  ANDREJ - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Hokejski klub Triglav Kranj 
    1m državno prvenstvo - hokej  - ekipa 
  149. TITAN  ANA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa)
  150. TITAN  JANA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa)
  151. TONEJC PETER - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Balinarsko društvo Center Kranj 
    1.m. - DP v balinanju (ekipa) 
  152. TRAJKOVA IRENA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa), 3.m. - EP navijaških skupin za mladinke 
  153. TROPPAN PRIMOŽ - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  154. URBANC ROK - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Smučarski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP (ekipa), SP za mladince - 2.m. (ekipa) in 4.m. (posamezno) 
  155. VALJAVEC  TADEJ - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    19.m. - SP v kolesarstvu za profesionalce, 5.m. - Dirka po Švici 
  156. VEHOVEC ROK - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnik - Akademski vaterpolski klub Triglav Kranj 
    1.m. - DP v vaterpolu (ekipa)
  157. VERŠE TOMI - ŠPORTNI ZNAK 2003  
    Športnik - Kolesarski klub Sava Kranj 
    1.m. - DP v kolesarstvu - velodrom - vožnja na točke 
  158. ŽONTAR SANJA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa) 
  159. ŽONTAR  ANJA - ŠPORTNI ZNAK 2003 
    Športnica - Društvo Cheerleader Smart 
    1.m. - DP navijaških skupin (ekipa), 3.m. - EP navijaških skupin za mladinke

pixel
pixel
pixel

Zavod za šport Kranj

pixel

Poslovne strani

pixel

E-novice

  

Naročite se na brezplačne športne novice, ki jih boste prejemali enkrat mesečno na vaš elektronski naslov.

Prijavi se
Odjavi se

pixel

Zavod za šport Kranj

 

Partizanska 37, 4000 Kranj

telefon: 04/201 44 20

fax: 04/201 44 21

e-mail: info@zsport-kranj.si

pixel
pixel
pixel
pixel