info@zsport-kranj.si
Facebook Google+ Twitter Instagram Youtube
18. December 2018

Kljub porazu Hiša na kolesih Triglav ostaja na 5. mestu

Zadnja tekma pred novoletnim premorom za Kranjčane ni bila uspešna, saj so na gostovanju v Kamniku izgubili z izidom 0:3 (-19, -24, -15). Tekma bi se lahko razpletala tudi drugače, če bi kranjska ekipa uspela zaključiti drugi niz v svojo korist, potem ko so vodili že 21:15 in na koncu tudi 24:21, pa tudi to ni bilo dovolj za bolj zbrane domačine, ki so se zasluženo veselili zmage z najvišjim izidom.

V zadnjih štirih tekmah so Kranjčani trikrat zmagali, med drugim so v osmem krogu doma na kolena spravili Salonit Anhovo, zato so domači odbojkarji z vsem dolžnim spoštovanjem do nasprotnika vstopili v nocojšnji lokalni derbi. V njem so bili na robu poraza le v drugem nizu, ko so v končnici zaostajali že za štiri točke (19:23), v preostalih dveh nizih pa njihova zmaga ni bila vprašljiva, kar je dobra popotnica pred torkovo tekmo v prvi tekmi drugega kroga pokala Challenge na Finskem.