Slovenija
info@zsport-kranj.si
Facebook Google+ Twitter Instagram Youtube
04. December 2018

Odbojkarji ekipe Hiša na kolesih Triglav so poskrbeli za presenečenje 8. kroga državnega prvenstva

Kranjčani presenetili Salonit

Na domačem parketu so s 3:0 premagali Salonit Anhovo in se veselili treh pomembnih prvenstvenih točk.

Kranjski odbojkarji so že na začetku srečanja pokazali, da bodo Kanalci na tej tekmi težko prišli do pričakovanih točk. Varovanci Igorja Šimunčiča so po slabših uvodnih točkah sicer hitro prišli do preobrata in so tempo narekovali vse do sredine niza, nato pa so gostitelji močno dvignili raven igre v bloku in obrambi ter se veselili zmage. Razpoložena odbojkarja v domači vrsti, Črt Bošnjak in Janko Bregant, sta nizala točko za točko, ob tem so Kranjčani tudi zelo dobro izvajali začetne udarce.

Na drugi strani mreže Fran Peterlin in Matic Vrtovec tokrat nista mogla računati na pomoč navadno razigranega Dejana Čabarkape. Gorenjci so imeli tudi v tretjem nizu zmago že v rokah, nato pa so si v končnici privoščili vrsto napak, gostje pa so tako niz močno podaljšali in celo vodili z 29:30, a so se na koncu, z 32:20, vseeno veselili odbojkarji Hiše na kolesih in dosegli četrto zmago.