Zavod za šport Kranj
Partizanska 37
Kranj
4000
Slovenija
info@zsport-kranj.si
Facebook Google+ Twitter Instagram Youtube
15. April 2019

Program dogodkov na igrišču GIBI-GIB za mesec April in Maj

Zime je konec, zato  igrišče Gibi-Gib ponovno odpira svoja vrata. 

V aprilu in maju se lahko udeležite nasledjih aktivnosti:

 

20.04. NAPIHLJIV GRAD IN MALA ŠOLA ŽONGLIRANJA Klančar Marko 10.30 h

21.04. NAPIHLJIV GRAD IN MALA ŠOLA ŽONGLIRANJA Klančar Marko 10.30 h

23.04. torek animacija Studio Anima: Sten Vilar 17 h

24.04. SAJENJE RASTLIN IN OBLIKOVANJE LONČKOV Tadeja Zgaga 17 h

25.04. četrtek športna aktivnost IGRALA - ŠPORTNE URICE Jack Sport 17h

27.04. MODELIRANJE, LIKOVNI IZRAZI, OBLIKOVANJA Ksenija Ponikvar 17 h

28.04. nedelja likovna delavnica POSLIKAVA ZIDU Kump Alja 17 h

30.04. USTVARJANJE Z GLINO - KERAMIČNA DELAVNICA Mihael Štiglich 17 h

02.05. četrtek športna aktivnost IGRALA - ŠPORTNE URICE Jack Sport 17h

03.05. petek miselna delavnica, abakus BRAINOBRAIN Maja Korošak 17 h

04.05. NAPIHLJIV GRAD IN MALA ŠOLA ŽONGLIRANJA Klančar Marko 10.30 h

05.05. NAPIHLJIV GRAD IN MALA ŠOLA ŽONGLIRANJA Klančar Marko 10.30 h

07.05. USTVARJANJE Z GLINO - KERAMIČNA DELAVNICA Mihael Štiglich 17 h

08.05. SAJENJE RASTLIN IN OBLIKOVANJE LONČKOV Tadeja Zgaga 17 h

09.05. četrtek športna aktivnost IGRALA - ŠPORTNE URICE Jack Sport 17h

11.05. sobota ustvarjalna igralnica ZGAGARIJE Tadeja Zgaga 17 h

12.05. MODELIRANJE, LIKOVNI IZRAZI, OBLIKOVANJA Kump Alja 17 h

14.05. torek čarovniška predstava ČARANJE, PLES Čarovnik Grega 17 h

15.05. SAJENJE RASTLIN IN OBLIKOVANJE LONČKOV Tadeja Zgaga 17 h

16.05. četrtek športna aktivnost IGRALA - ŠPORTNE URICE Jack Sport 17h

17.05. petek miselna delavnica, abakus BRAINOBRAIN Maja Korošak 17 h

18.05. sobota likovna delavnica POSLIKAVA ZIDU Kump Alja 17 h

19.05. MODELIRANJE, LIKOVNI IZRAZI, OBLIKOVANJA Ksenija Ponikvar 17 h

21.05. animacijska predstava PREDSTAVA: MICA POTICA Andreja Stare 17 h

22.05. SAJENJE RASTLIN IN OBLIKOVANJE LONČKOV Tadeja Zgaga 17 h

23.05. četrtek športna aktivnost IGRALA - ŠPORTNE URICE Jack Sport 17h

25.05. USTVARJANJE Z GLINO - KERAMIČNA DELAVNICA Mihael Štiglich 18 h

26.05. nedelja ustvarjalna igralnica ZGAGARIJE Tadeja Zgaga 18 h

28.05. torek predstava LUTKOVNA PREDSTAVA: Ksenija Ponikvar 18 h

29.05. SAJENJE RASTLIN IN OBLIKOVANJE LONČKOV Tadeja Zgaga 17 h

30.05. četrtek športna aktivnost IGRALA - ŠPORTNE URICE Jack Sport 17h

 

Celoten program si slahko ogledate na tej povezavi:

 

Nazaj na Novice


Programi za otroke na Gibi Gibu