Zavod za šport Kranj
Partizanska 37
Kranj
4000
Slovenija
info@zsport-kranj.si
Facebook Google+ Twitter Instagram Youtube
26. November 2018

ŠAHOVSKO MEDOBČINSKO PRVENSTVO OSNOVNIH ŠOL MO KRANJ, ŠENČURJA, NAKLA, CERKELJ NA GORENJSKEM, PREDDVORA IN JEZERSKEGA

Organizator: Zavod za šport Kranj

 

Izvajalec: Šahovski klub Stari Mayr, Glavni trg 16, 4000 Kranj

Kraj: prostori šahovskega kluba Stari Mayr, glavni trg 16, Kranj, sobota 24.11.2018 ob 10.00 uri

 

REZULTATI

KATEGORIJA:

                        UČENCI letnik 2004 in mlajši,

                        UČENKE letnik 2004 in mlajše
                        UČENCI letnik 2007 in mlajši, UČENKE letnik 2007 in mlajše
                        UČENCI letnik 2010 in mlajši, UČENKE letnik 2010 in mlajše

 

UČENCI letnik 2004 in mlajši

 

ime

točke

 

Dajčman Aleksander

4,5

 

Dajčman Nikolaj

4

 

Jelar Urban

2

 

Dimitrov Peter

1

 

Zupan Polše Narajan

0

 

 

 

 

UČENKE letnik 2004 in mlajše

 

ime

točke

 

Kovše Neža

3,5

* učenka je igrala skupaj z učenci

 

 

 

UČENCI letnik 2007 in mlajši

 

ime

točke

 

Šlibar Luka

6

 

Zenjilovski Nik

5,5

 

Demšar Maks

4,5

 

Peterlin Tasev Mark

4,5

 

Nograšek Bor

4,5

 

Remic Matej

4,5

 

Podpeskar Aljaž

4

 

Jovanovič Marko

4

 

Kristan Andrej

4

 

Smirnov Maksim

3,5

 

Lorbeg Simon

3

 

Podobnik Mark

3

 

Gašperlin Miha

3

 

Ekar Luka

3

 

Klemenc Maks

3

 

Premru martin

1,5

 

Svetina Lovro

1,5

 

 

 

 

 

UČENKE letnik 2007 in mlajše

 

ime

točke

 

Sefič Lana

4

 

Zorko Lana

3

 

Rorko Meta

2

 

Prestor Teja

1

 

Urh Meta

0

 

 

 

 

 

UČENCI letnik 2010 in mlajši

 

ime

točke

 

Plevel Orel Žiga

6,5

 

Batagelj Juš

5

 

Grubor Aleksej

5

 

Smolej Matic

5

 

Zenjilovski Žan

5

 

Sefič Benjamin

4,5

 

Čebašek Aleksander

4

 

Markič David

4

 

Podgoršek Dime Bor

4

 

Kodek Mihael

4

 

Jeraj Jakob

4

 

Meško Maks

4

 

Kurnik Lenart

4

 

Lipovec Luka

3

 

Humar Jurij Gregor

3

 

Šubic Arne

3

 

Božič Tristan

3

 

Gosar Matic

3

 

Kodrič Vito

2

 

Omerza Jakob

2

 

Turk Aleksej Tejo

2

 

Volčič Vane

1

 

Bagar Svit

odstop

 

 

 

 

 

UČENKE letnik 2010 in mlajše

 

ime

točke

 

Jovanovič Lana

4

 

Dagarin Manca

2

 

Kodrič Zoja

0

 

 

 

 

 Več na naslednji povezavi:

Pripravila:

Vid Gazvoda, Šahovski klub Stari Mayr

Matija Bežek, Zavod za šport Kranj

 

Nazaj na Novice


Programi za otroke na Gibi Gibu